Václav Tržický
2x9=18 zón, na desce 3xPGM
2x5=10 zón, na desce 2xPGM
2x8=16 zón, na desce 4xPGM+relé
2x16=32 zón, na desce 4xPGM+RELÉ
SP65
SP5500
SP6000
SP7000
Parametry
REM3
TM50 černá
RTX3-rádiová-nadstavba
IP150 moddul LAN-internet
GSM expander VT-04
ATH - hlasový komunikátor
DG75  - imunita vůči zvířatům do cca 40 kg
IMPAQ plus - otřesový detektor
Zabezpečovací ústředna smíšeného typu SPECTRA SP je určena pro malé až střední aplikace pro zabezpečení domu a velké objekty do maximálního počtu 48/192 zón a 4/8 podsystémů. Jde o plně adresovatelný sběrnicový systém, do kterého lze zařadit až 127/254 sběrnicových modulů (klávesnice, bezdrátová nadstavba, expandery, PGM výstupy, doplňkové zdroje, posilovač sběrnice, hlasová nadstavba,..) i samostatné sběrnicové detektory BUS. Vedle klasických NC zón s výstupem relé (připojené na vstupy ústředen, expanderů nebo klávesnic) a zón tvořených sběrnicovými detektory (PIR vnitřní i venkovní, magnetický kontakt, detektor tříštění skla, stropní detektor) lze tvořit i bezdrátové zóny připojením k bezdrátové nadstavbě MG-RTX3. Bezdrátová komunikace je obousměrná a lze pro ni využít následující bezdrátové vysílačeNa desce ústředny je k dispozici 5, 8, 9 nebo 16 vstupů s možností připojit 10, 16, 18 nebo 32 zón v ATZ zapojení. Další zóny lze připojit jako klávesové zóny nebo bezdrátové detektory s přijímačem MG-RTX3.

Ústředny je možné rozdělit na dva podsystémy a pro ovládání systému lze využívat až 32 uživatelských kódů. Nejnovější série ústředen Paradox SP podporuje nový režim zastřežení StayD. Součástí ústředen je až na SP65 telefonní komunikátor určený pro komunikaci na PCO nebo na občanský telefon. Ústředna podporuje internetový modul IP100, který umožňuje správu zabezpečení z jakéhokoliv místa s Internetem. (RTX3 bezdrátový přijímač/vysílač, PCS200-GSM/GPRS brána, IP100 modul LAN/INTERNET, VDMP3 hlasový komunikátor, PGM4 modul vstupů PGM Software: WinLoad, 307USB převodník pro spojení s PC, PMC5 paměťová karta).

SP65 jako jediná SP neobsahuje telefonní komunikátor, pro komunikaci lze ale použít GSM/IP/hlasový komunikátor, vhodná spíše pro střední objekty bez pevné linky, programování pomocí Baby-WARE.
Detektory, klávesnice a příslušenství je stejné jako pro zabezpečovací ústřednu MAGELLAN.

Modul radiové bezdrátové nadstavby
Modul LAN/INTERNET
Otřesový detektor
GSM expander VT-04
Infrapasivní detektor
Hlasový komunikátor
... ELEKTROKAMERA ...
Paradox Spectra
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
V případě zájmu o montáž zabezpečovacího systému nás prosím kontaktujte .

Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220