Václav Tržický
... ELEKTROKAMERA ...
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
V případě zájmu o montáž zabezpečovacího systému nás prosím kontaktujte .

Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220
Novinky 2016-17
SD360-868 - požární opticko-kouřový detektor 868MHz
Bezdrátový požární opticko-kouřový detektor se zabudovanou sirénou pro systém MAGELLAN. Pro napájení detektoru slouží jedna 3 V baterie.
NV780MX - venkovní 2-směrný PIR, ANTIMASK
Venkovní digitální infrapasivní detektor pro venkovní použití s odolností vůči domácím zvířatům (do cca 40 kg), aktivním IR antimaskingem. Výstupy detektoru poskytují 2 možnosti zapojení: NC zóna s relé nebo sběrnicový výstup BUS pro připojení na sběrnici DIGIPLEX EVO.
NV780 - venkovní 2-směrný PIR, ANTIMASK
Venkovní digitální infrapasivní detektor pro venkovní použití s odolností vůči domácím zvířatům (do cca 40 kg). Výstupy detektoru poskytují 2 možnosti zapojení: NC zóna s relé nebo sběrnicový výstup BUS pro připojení na sběrnici DIGIPLEX EVO.
BELL-TEC SIREN mini
Nezálohovaná magnetodynamická dvoutónová siréna do vnitřního prostředí. Samostatná aktivace kolísavého nebo nepřerušovaného tónu.
 
REM25 - 868 černá - bílá
Bezdrátová obousměrná 5 tlačítková klíčenka v novém elegantním designu "auto-klíčenky" v černé barvě s podsvícenými klávesami. Slouží k uživatelskému ovládání ústředen Paradox a zjištění stavu ústředny s optickou a akustickou signalizací na klíčence.
NV75MX - BUS - PIR + ANTIMASK + PET
Duální infrapasivní detektor s plně digitálním zpracováním signálu, připojením na sběrnici, aktivním IR antimaskingem, dosahem 16 m/90°, PET imunitou, spodním viděním, tamper sejmutí ze zdi, citlivost nastavitelná v 5-ti úrovních, digitální automatický čítač pulsů, teplotní kompenzace, vysoká odolnost proti RF rušení.

PS-BOX-13V2A7Ah-IP65 - zálohovaný zdroj v boxu
Komplet pomocného zdroje v ABS boxu s krytím IP65 a místem pro záložní akumulátor. Zdroj je v provedení AC/DC měnič, který se vyznačuje vysokou provozní odolností, vysokou účinností a minimálním ohřevem. Zdroj je určen pro instalace do venkovního prostředí, kde je vyžadováno zálohované napájení 13,8 V.
GSM VT ACCESS - Wiegand 26
Modul se zabudovaným GSM slouží jako bezdrátová čtečka s výstupem do nadřazeného přístupového systému ve formátu Wiegand 26 bitů. Modul přijme příchozí volání, z telefonního čísla vygeneruje Wiegand číslo a toto pošle do řídícího modulu. Číslo se vytváří z 6 posledních číslic telefonního čísla. Dále může sloužit pro dálkový přenos poplachové nebo technologické informace prostřednictvím GSM sítě (SMS zpráva nebo prozvonění čísla s tónovým signálem) až ze 6 vstupů.
 
GSM VT ACCESS - relé - LAN modul
Modul se zabudovaným GSM slouží k dálkovému ovládání výstupů (relé) prozvoněním až z 400 telefonních čísel. Jednotlivým číslům lze přiřadit časové oprávnění ke vstupu. Modul zaznamenává jednotlivé průchody a zapisuje je do paměti. Konfigurace modulu a prohlížení historie probíhá přes TCP/IP rozhraní. Dále může sloužit pro dálkový přenos poplachové nebo technologické informace prostřednictvím GSM sítě (SMS zpráva nebo prozvonění čísla s tónovým signálem) až ze 6 vstupů.
BLADE 01-S
Venkovní zálohovaná siréna s akustickou a optickou signalizací poplachu a volitelně optickou signalizací stavu systému. Použitím piezoměniče pro akustickou část a LED diod pro optickou signalizaci je odběr sirény snížen na minimum.
VCH-P242H-A - CCD 700TVL, D/N, 3,7 mm, OSD
Miniaturní barevná analogová kamera skrytá v krytu od PIR čidla. Režim den/noc. V nočním režimu dosahuje vynikající citlivosti až 0,001 lux. Nastavení OSD menu za pomocí OSD-OC ovladače po koaxiálním kabelu
Toto zařízení sice není novinkou na našem trhu, ale jistě si zaslouží shlédnutí. Zařízení slouží pro rychlé zamlžení prostoru, kde je vhodné zamezit krádeži a dalšímu pohybu narušitele. Od vyhlášení poplachu vzniká časová prodleva do zásahu bezpečnostní agentury. V tomto časovém úseku je schopen případný narušitel odcizit cenné předměty a nebo poškodit vybavení narušeného prostoru. Použitím zamlžovacího zařízení je možné znesnadnit orientaci pachatele v objektu. Během několika vteřin dokáže zamlžovací zařízení naplnit prostor velice hustou mlhou. Tato mlha v prostoru vydrží dlouhou dobu. Mlha není toxická, nepoškozuje povrchy předmětů, neusazuje se na předmětech a pro odstranění ze zamlženého prostoru je nutné pouze vyvětrat.
EASY FOG - zamlžovací generátor

Radiový přijímač pro klíčenky SA-23H. Po stisku tlačítka na klíčence je po sběrnici wiegand odesláno sériové číslo klíčenky. Klíčenky se nemusí s přijímačem párovat. Přijímač lze použít pro dvoje dveře (má dva nezávislé výstupy wiegand 26 bit), je možné připojit k modulu ACM12 do systému DIGIPLEX EVO, nebo k ostatním řídícím jednotkám podporujícím wiegand 26bit.