Václav Tržický
MAGELLAN MG5000 a MG5050 je zabezpečovací ústředna smíšeného typu určena pro malé až střední aplikace. Ústředna je již na desce osazena bezdrátovým přijímačem 433 nebo 868MHz a to ji předurčuje pro bezdrátové instalace. Výhodou bezdrátového systému Magellan je možnost doplnění systému o další moduly a jednoduché programování z klávesnice nebo přes SW Winload, Babyware (307USB, IP100).Kromě této možnosti připojení čidel je na desce možnost využít 2 nebo 5 vstupů s možností připojit 4 nebo 10 NC zón v ATZ zapojení.
2x5=10 zón, max.32 zón, na desce 4xPGM
2x2=4 zóny, max.32 zón, na desce 2xPGM
MG5000
MG5050
MG6250
2=2 zóny, max.64 zón, na desce 2xPGM, bezdrát 8xPGM
Ústředna a celý bezdrátový zabezpečovací systém se ovládá pomocí bezdrátových klávesnic K37, K32RF a drátových klávesnic TM50, TM40, K32LCD, K32LED, K10LED, K636, kterých může být připojeno celkem až 15. Součástí ústředen je telefonní komunikátor určený pro komunikaci na PCO nebo na občanský telefon.


MAGELLAN MG6250 - 868 je integrovaný bezdrátový zabezpečovací systém jenž spojuje zabezpečení s užitečnými uživatelskými funkcemi a elegantním designem. Výrazně se tak odlišuje od standardních zabezpečovacích systémů. Systém tvoří integrovaný ovládací panel (ústředna, klávesnice a bezdrátová nadstavba v jednom), má 2 podsystémy, 64 bezdrátových zón, 16 uživatelů - max. 16 klíčenek, 256 událostí v paměti, až 8 bezdrátových PGM modulů, 2 svorky jako PGM nebo zóna (magnet), až 4 bezdrátové přídavné klávesnice K32RF/K37, až 4 MG-RPT1, hlasový popis zón a stavů v češtině, komunikátor - hlas TEL/PCO-TEL, s modulem GPRS14: hlas GSM/SMS/GPRS/PCO-GSM, vestavěná siréna 90 dB, LCD displej, LCD hodiny, dálkové ovládání a monitorování telefonem, mikrofon a repro, hlasitý (hands-free) telefon, budík, hlasový záznamník pro vzkazy (lokální i dálkově telefonem), bezdrátový zvonek, bezdrátový opakovač signálu pro prodloužení dosahu.

Komunikace přes telefonní linku/GSM/SMS/GPRS s modulem GPRS14. Modul GPRS14 pro komunikaci GSM/GPRS na PCO/uživatel/instalační firma. K dispozici je hlasový popis zón a stavu systému, integrovaný hlasový komunikátor + komunikátor na PCO + programování a upgrade na dálku. Vestavěná siréna. Uživatelské funkce: hlasitý (hands-free) telefon, budík, hlasová schránka pro záznam vzkazů (lokální nebo dálkově telefonem), bezdrátový zvonek, dálkové ovládání a monitorování běžným telefonem, programování a ovládání pomocí MENU, SW BABYWARE, napájení 7,5 V =/1 A (PA7 adapter).
Parametry
Detektory, moduly,klávesnice MAGELLAN / SPECTRA (společné)
K32rf-bezdrátová-led-klávesnice
K32lx-textová-lcd-klávesnice
K35-ikonová-klávesnice
U EZS MAGELLAN/SPECTRA je možnost výběru z množství klávesnic, od klasických LED, po textové nebo ikonové, včetně nejvyššího modelu klávesnice pro řady SP/MG/EVO typ TM50, dodávaný v různých barvách. Některé modely mají zabudované ACCESS čteky PROXIMITY, vstupy REX a pro magnet, včetně bezdrátové nadstavby RTX3, umožňující připojit bezdrátové prvky MAGELLAN.
K636 - LED 10 zón, 1 podsystém
K10-klávesnice-led sv
Klávesnice LED
Ikonová klávesnice
Textová klávesnice
TM50 hnědá
TM50 zelená
TM50 fialová
TM50 - barevná grafická dotyková klávesnice
Nejvyšší model klávesnice pro řady SP/MG/EVO, grafický dotykový 5" barevný LCD displej 6,4 x 11,2 cm, signalizace všech stavů pomocí ikon a popisů, přehledné a pohodlné ovládání přímo na dotykovém LCD, zobrazení půdorysů objektu se zobrazením stavu čidel, zobrazení Annunciátor - přehledné zobrazení stavu podsystémů a zón. Také nabízí možnost výměnu barevného rámečku.
FPLATE 100 výměnné rámečky
Ústředny je možné rozdělit na dva podsystémy a pro ovládání systému využívat 32 uživatelských kódů / bezdrátových klíčenek. Součástí ústředen je telefonní komunikátor určený pro komunikaci na PCO nebo na občanský telefon. Způsob spojení PC s ústřednou pomocí I307 - RS232/USB, modem - telefonní linka, modem - ADP-1 simulátor, IP100 - LAN/internet. Ovládání systému uživatelským kódem, bezdrátovou klíčenkou, softwarem WinLoad, keyswitchem, web prohlížečem - IP100, dálkově po telefonní lince VDMP3.


CT 3005O-EZS požární detektor
DG75  - imunita vůči zvířatům do cca 40 kg
FDR-26-S - opticko-kouřový požární detektor
GD-983-NG - detektor plynu - zemní plyn
IMPAQ plus - otřesový detektor
MWD-210 - autonomní detektor zaplavení
NV5 - DUAL
PARADOOR
PRO plus (476)
WLD38R Detektor zaplavení
DG457 GLASSTREK - digitální
DG467 PARADOME
Detektory pro vnitřní použití jsou určeny pro instalaci uvnitř budov a v místech bez vlivu povětrnostních podmínek. Tomuto způsobu použití odpovídá jejich krytí a odolnosti proti falešným poplachům.
Vnitřní detekce
Venkovní detekce
Detektory pro vnější prostředí mají vyšší stupeň krytí proti vlhkosti a způsob jejich konstrukce a metody vyhodnocování musí počítat s výrazně vyšším výskytem rušení než u detektorů pro prostředí vnitřní (přímý vliv slunce, vítr, déšť, mlha).
FM-102 - bílá - povrchový, samolepící - 2vodič
DG85 venkovní detektor
DUAL PB-40D - 40m OUTDOOR-pár
DUAL PB-60DC - 60m OUTDOOR-pár
FP 300 - vyhodnocovací jednotka pro 300m plotu
NVX80 - venkovní 3xPIR+MW,BUS-RELÉ,IR antimask
GUARD-AV - bílá - venkovní 2 x duální PIR+MW
NV780 venkovní

Detektor v provedení HIGH-TECH pro náročná prostředí
Digitální infrapasivní detektor
Venkovní/vnitřní detektor s 2 x duálním PIR + MW a odolností proti zvířatům
Infračervená závora 40-60m
Vyhodnocovací jednotka pro 300m plotu
Infračervená závora
venkoní dosah 60m
vnitřní dosah 100m
Detektor s odolností vůči domácím zvířatům
Detektor rozbití skla
Vertikální
záclona
Stropní duální infradetektor
Otřesový detektor
Duální infrapasivní detektor
Standardní duální infradetektor
Opticko-kouřový a teplotní požární detektor
Detektory zaplavení
Zdvojený infrapasivní detektor s odolností vůči domácím zvířatům
Detektor plynu
Kouřový požární detektor
Kombinovaný požární detektor
Povrchový magnetický kontakt
... ELEKTROKAMERA ...
Paradox Magellan
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220
KLÍČENKY
Bezdrátová 4 tlačítková klíčenka v modré barvě s podsvícenými klávesami
Bezdrátová 4 tlačítková klíčenka v novém elegantním designu "auto-klíčenky" s podsvícenými klávesami
Obousměrná 5 tlačítková klíčenka v černé barvě s podsvícenými klávesami. Slouží k zjištění stavu ústředny s optickou a akustickou signalizací na klíčence.
Obousměrná 5 tlačítková klíčenka s podsvícenými klávesami. Možnost zjištění stavu ústředny s optickou a akustickou signalizací na klíčence.
1 tlačítková PANIC klíčenka v bílé barvě s indikační LED.
Obousměrná klíčenka s ovládací klávesnicí a osmi LED diodami. Umožňuje zjištění stavu ústředny a ovládání PGM výstupů s optickou a akustickou signalizací. Ústřednu je možné zapínat/vypínat jedním tlačítkem nebo zadáním uživatelského kódu.
Držák na PANIC tlačítko REM101 v provedení náremek na ruku. Další provedení je za opasek. 
 
 
  
V případě zájmu o montáž zabezpečovacího systému nás prosím kontaktujte .