Václav Tržický
EX09-SB37 - kovová UFO kamera s rozl. 600TVř
DS-2AF5264-A - 1-3 kamera 700-750TVř
DS-2AF7264-A - 1(3 kamera 700(750TVř. 23x opt. ZOOM IR
TCB 6080FTD-36  venk., 800TVL
MDS-1220 - vnitřní speed dome PTZ DOME kamera
MDC7230VDN - vnitř., 600TVL
Standardní boxovatelné kamery. Pro venkovní použití se umísťují do speciálního venkovního krytu s vlastním vyhříváním. Standardní kamery lze díky jejich flexibilnosti přizpůsobit jakýmkoli podmínkám. Výměnou objektivu, parametrů kamery nebo volbu prostředí je možné tyto kamery nejlépe nastavit pro danou situaci tak, aby splnili svůj účel.
Kompaktní kamery mají již nastaveny vlastnosti přímo z výroby a není u nich možná změna parametrů. (U některých je možné nastavení objektivu). U těchto kamer je proto velice důležité dbát při jejich výběru na parametry a vhodnosti jejich použití. U kamery kterou chceme používat ve venkovním prostředí musíme myslet na to, aby kamera byla opatřena krytem, případně vyhříváním. Většina těchto kamer bývá vybavena infračervenými LED diodami (přísvitem) pro noční vidění.
Pevné DOME kamery, neboli stropní kamery jsou kompaktní kamery umístěné v průhledném kopulovitém krytu, zamezujícím případnému poškození útočníkem a díky kompaktnímu designu se těžko strhává ze zdi. Průhledný kulovitý kryt má navíc tu výhodu, že ve některých provedeních na první pohled nepoznáte (kryt je z polykarbonátu), kterým směrem je kamera namířená. Kabeláž lze zabudovat při instalaci tak, že není přístupná vandalům. Takové kamery jsou vhodné na zvláště exponovaná místa, chodby, obchody, a pod.
Barevná vnitřní speed dome PTZ DOME kamera s 12-násobným transfokátorem, funkce WDR a DNR zvyšující kvalitu obrazu, mechanický IR filtr. Ovládání přes RS-485 z DVR nebo řídící klávesnice, OSD menu.
Polohovatelné PTZ SPEED DOME kamery patří mezi nejuniverzálnější kamery na trhu a jsou určeny zejména pro přehledové snímání rozsáhlých venkovních prostorů, jako jsou náměstí, křižovatky a areály firem. ZOOM přiblížení bývá až 36x. Navíc tyto kamery umožňují rotaci 360 stupňů a pohled přímo pod sebe. Tyto vlastnosti umožňují uživateli přesné zaměření a sledování důležitých míst. Pohyb kamery je ovládán na dálku ze speciální ovládací klávesnice, nebo dohledovém programu na PC nebo přes webové rozhraní popřípadě k operátorovi dohledového centra. Tento systém také umožňuje ukládat do paměti zvolené pozice. Na tyto pozice pak může být kamera rychle směrována a to nejen uživatelem, ale také například sepnutím vybraného zařízení, jako magnetický dveřní kontakt nebo pohybový detektor (možnost napojení na EZS systém).
Deskové kamery jsou určeny pro další zabudování do různých zařízení. K deskovým CCD kamerám je nabízena řada miniaturních objektivů s různými úhly záběru.
Skryté kamery jsou nabízeny v různém provedení, například jako maskované kamery v brýlích, peru, šroubu, dveřním kukátku, pohybovém PIR detektoru. Ke skrytým kamerám je možno pořídit kapesní rekordér pro záznam obrazu. Nejčastější použití je pro obchody, kanceláře, chodby a vstupy do objektu.
DS-2CE16C5T-VFIR3 - 1,3MPix venkovní TurboHD kamera
DS-2CE56C5T-AVPIR3 - 1,3MPix venkovní DOME kamera TurboHD
DS-2CE56D5T-IT3-28 - 2MPix venkovní DOME kamera TurboHD
MDS-3621H - venk., 36x zoom

VCL-F442H-DV - CCD 700TVL
HIKVISION
  • Standartní kamery
  • Kompaktní kamery
  • Pevné DOME kamery
  • Polohovatelné vnitřní PTZ DOME kamery
  • Polohovatelné venkovní PTZ SPEED DOME kamery
  • Deskové kamery
  • Skryté kamery
  • Speciální kamery
V naší nabídce analogový kamer jsou:
Tam, kde nejsou kladeny vysoké nároky na záznam obrazu, nebo uživatel potřebuje finančně nenáročné, ale spolehlivé řešení, je použití analogového systému vhodnou alternativou. Analogové kamerové systémy jsou mezi sebou vždy 100% kompatibilní. Jelikož přenos obrazu je nekomprimovaný, není rozdíl zda jsou použity kamery nebo záznamová zařízení od různých výrobců.

Analogové systémy jsou zatím nejrozšířenější technologií v rámci kamerových systémů. Převádějí snímaný obraz do analogové formy ve formátu PAL. K vedení signálu z analogových kamer je používán koaxiální kabel s impedancí 75ohm, kterým je možné analogové kamery propojit do záznamového zařízení, či monitoru. Nevýhodou tohoto řešení je však omezená maximální délka na přibližně 100 metrů.Tyto kamery se vyznačují nižší cenou, než digitální IP kamery, lepší citlivostí, menšími nároky na paměťové úložiště v záznamových zařízeních a jednodušší instalací. Pro záznam se používá DVR a ten se ukládá pevný disk. Některá DVR mají i několik HDD disků. Doba záznamu z kamer se odvíjí od velikosti kapacity a může být několik dní až několik měsíců. Obsluha analogových systémů je pro uživatele jednoduchá.

Kamery v analogovém provedení s rozlišením 960H bývají již nahrazovány díky snižujícím se cenám HD a IP kamerami s vyšší kvalitou záznamu - 1080p a vyšší.

VCQ2-242H - CCD 700TVL
Typy vyráběných kamer
... ELEKTROKAMERA ...
Kamery analogové
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.

Ceny výše uvedených kamerových systémů z naší nabídky Vám rádi sdělíme na požádání.
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220
V případě zájmu o montáž kamerových systémů nás prosím kontaktujte .