Václav Tržický
Speciální kamery můžeme rozděli do několika kategorií.
VCQ2-242H
VCE-P242H (1405-026) - vnitř., 700TVL
VCH-P242H-A - CCD 700TVL
VCL-F442H-WX - CCD 700TVL
Kamera v PIR - skrytá kamera v PIR
Kamera v PIR PSC 72-wifi HD - skrytá kamera PSC-72-WiFi b
Deskové, vestavné, antivandal kamery
Brinno PHV MAC14 - Digitální dveřní kukátko 14mm b
Brinno PHV MAC14 - Digitální dveřní kukátko 14mm
Kamera EX09-SB37 - kovová UFO kamera s rozl. 600TVř vhodná do stropních podhledů i na povrch.
Miniaturní barevná analogová kamera VCQ2-242H pro skrytou vnitřní montáž. Režim den/noc při vysokém rozlišení 700TVL, díky funkci Sense - Up v nočním režimu dosahuje vynikající citlivosti až 0,0002 lux. Má pokročilé nastavení OSD ovládané jen s doplňkem OSD-JOY, WDR, DNR a kompenzaci protisvětla HLM.
 • kamery do auta (Couvací nebo i s parkovacím asistentem)
 • endoskop (kamera zpřístupní i prostory, kam se běžně nepodíváte)
 • dveřní kukátko (kamera a lCD monitorek)
 • vestavné (do stěny a pod.)
 • maskované (kamera v PIR detektoru, v zrcátku a pod.)
 • fotopasti (sledovací zařízení pro střežení odlehlých objektů bez dosahu telekomunikačních, případně elektrických přípojek)
 • v propisovací tužce a pod. (špionážní)
 • sportovní kamery (Vhodné pro cyklistiku a jiné sporty, na helmu i do auta jako palubní kamera)
 • GSM kamery
Skrytá kamera PSC-72 v PIR čidle s HD rozlišením, dálkovým ovladačem a nočním přísvitem, napájení ze sítě, detekce pohybu, ideální pro zabezpečení místnosti, rozlišení videa HD/D1/VGA 30FPS, paměť až 32GB MicroSD/SDHC, velikost videa 1GB = cca 40 min záznamu. Díky tomu, že zařízení zapne 3 sekundy před zaznamenáním pohybu, nikdy neztratíte ani vteřinu záznamu. Zcela samostatný bezpečnostní kamerový systém pro dočasnou nebo pevnou instalaci. Baterie - vysoko kapacitní akumulátor (2200 mAh), vzdálenost nočního vidění min. 8 m, formát videa AVI, dosah dálkového ovládání 10 metrů. Zařízení je vhodné do domu, kanceláře, nebo na ochranu Vašeho obchodu, atd. Na video záznam je zaznamenán také čas a datum. Možnost přepsání předchozí nahrávky, když je paměť plná (volitelná funkce).

Kamera v PIR PSC-72
Brinno PHV MAC12 a 14 Digitální dveřní kukátko 12 a 14mm


 • Klasické kukátko  - nikdo nic netuší.
 • Zabudovaný detektor pohybu - není nutné dokupovat externí PIR
 • Rychlé prohlížení pořízených snímků - po příchodu z práce
 • Rychlé pořízení snímku při aktivaci displeje tlačítkem

Kamera v PIR PSC 72-wifi HD
Výhody zařízení:

 • Kvalitní obraz - HD
 • aplikace pro Android i iOS
 • Mobilní a snadno přenosné
 • Detekce pohybu
 • Dálkově ovládatelné díky aplikaci
 • Nenápadné
 • Noční vidění - infra přísvit
 • Až 32GB záznamu
 • Časová známka v obraze
 • Nahrávací smyčka
 • Zdroj: napájení ze sítě
VCL-F442H-DV - CCD 700TVL,
Miniaturní barevná analogová kamera VCH-P242H-A - CCD 700TVL, D/N, 3,7 mm, OSD  skrytá v krytu od PIR čidla. Režim den/noc. V nočním režimu dosahuje vynikající citlivosti až 0,001 lux. Nastavení OSD menu za pomocí OSD-OC ovladače po koaxiálním kabelu.
VCH-P242H-A
OSD-OC - ovladač OSD menu po koaxiálním kabelu HD
Analogová mini kamera VCL-F442H-DV 700TV řádků s fixním objektivem 170° určena pro montáž do dveří místo kukátka.
OSD-JOY - OSD servisní kabel k VCQ2-242H
Venkovní analogová mini kamera VCL-F442H-WX s fixním objektivem. Kamera je doplněna o OSD joystick pro možnost nastavení dalších elektronických funkcí jako je WDR nebo Sense - Up. Provedení váleček, držák je součástí kamery, krytí IP67.
Dveřní kukátko.
Miniaturní analogová kamera VCE-P242H typu "EYEBALL". Digitální režim den/noc při vysokém rozlišení 700TVL, tzv. pinhole objektiv, designová, nenápadná kamera pro vnitřní instalace.
Aplikace může spravovat několik kamer. Ke kameře dodáváme velice podrobný manuál viz ukázky manuálu v galerii orbázků. Kameru tak zvládne nainstalovat téměř každý. K tomu, aby bylo možné se připojit vzdáleně ke kameře, není nutné mít veřejnou IP adresu. Výhody zařízení: Kvalitní obraz - HD aplikace pro Android i iOS Mobilní a snadno přenosné Detekce pohybu Dálkově ovládatelné díky aplikaci Nenápadné Noční vidění - infra přísvit. Až 32GB záznamu Časová známka v obraze Nahrávací smyčka Zdroj: napájení ze sítě Obsah balení: PIR čidlo s kamerou Dálkové ovládání USB kabel Adaptér 230V mini CD s video návodem (En) Držák na stěnu Montážní šroubky a hmoždinky Manuál En,CZ.

Brinno PHV MAC14 - Digitální dveřní kukátko 14mm c

Fotopast 5310MC - 12 M přísvit
Digitální dveřní kukátko BRINNO PHV MAC se záznamem na microSD kartu a vestavěným senzorem pro zaznamenání pohybu. Režim pro šero, zoom, prohlížení záznamů.

Dveřní kukátko PHV MAC disponuje pohybovým senzorem snímající osoby do vzdálenosti 5 metrů. Tím automaticky spustí záznamu obrazu návštěvníka na paměťovou kartu Micro SD. Zaznamená rovněž datum a čas nahrávky, takže i v době nepřítomnosti budete vědět, kdo a kdy vás sháněl. Jediným tlačítkem si vystačíte na všechny funkce včetně přehrávání nahrávek. O zobrazení se postará 3" LCD, který podá jasný a zřetelný obraz. Oproti obyčejným verzím byla zvýšena citlivost snímače, a spolu s nočním režimem uvidíte i za slabého osvětlení.

Digitální kukátko je ideální pro starší nebo invalidní osoby a zejména pro děti, které mají problém s výškou obyčejného dveřního kukátka. Zatímco na obyčejné kukátko musíte přitisknout oko, chcete-li vidět prostor za dveřmi, digitální kukátko zřetelně zobrazí návštěvníka u dveří na displeji zevnitř. Otvor kukátka na vnější straně dveří zůstane po celou dobu temný a neprozradí, že návštěvníka někdo kukátkem pozoruje. Rovněž zamezí, aby někdo nahlížel dveřním kukátkem do vašeho domova. Zvenčí není poznat, že nemáte "obyčejné" kukátko.

Revoluční novinka! Digitální dveřní kukátko Brinno PHV MAC je praktická a vysoce moderní vychytávka, kterou vám budou všichni závidět! Podívejte se, kdo to klepe na dveře zcela novým a skvělým způsobem. Stiskem tlačítka uvidíte, kdo stojí na druhé straně. Přístroj zobrazí čistý obraz na jasném LCD displeji a uloží obrázek na vloženou kartu microSD. PHV MAC je nejnovější model kukátka Taiwanské firmy BRINNO. Největší rozdíl je v zabudovaném pohybovém senzoru, po němž část zákazníků volala.  S tímto kukátkem budete moci nejen anonymně pozorovat kdo stojí přede dveřmi, ale budete si po příchodu z práce moci zpětně dohledat, kdo se Vás snažil zachytit v době Vaší nepřítomnosti, či koho si děti přivedly domů.
IP kamera skrytá v PIR čidle PSC-72 - WiFi: zaznamenává obraz v HD kvalitě na microSD kartu32GB, do paměti mobilního telefonu a zasílá i fotky do emailu - zdroj napájení ze sítě. Aktivace záznamu detekcí pohybu nebo manuálně aplikací v mobilním telefonu. IR přísvit. Sledovat lze odkudkoliv na planetě, kde je WiFi připojení. Kamera v PIR čidle CEL-TEC PSC72-WiFi je moderní bezpečnostní kamera, která tvarem připomíná pohybové čidlo, tzv. PIR čidlo. Kameru lze připojit k mobilnímu telefonu nebo tabletu s operačními systémy Android nebo iOS za použití mobilní aplikace.

Kameru můžete použít i namístě, kde není žádné Wifi připojení jen zásuvka na 230V. Kamera vytvoří vlastní hotspot pro spojení s mobilním telefonem. Pak je možné použít kameru jako dětskou chůvičku na dovolené - dosah bez bariér až 100m. Pokud je k dispozici Wifi připojení, lze kameru připojit k místní wifi. Pak je možné používat kameru odkudkoliv na planetě, kde je dobré wifi připojení. Kameru lze nastavovat a ovládat aplikací v telefonu. Ten poskytuje jak náhled aktuálního obrazu se zvukem, tak jej lze použít i jako dálkové ovládání pro pořízení fotky nebo videa, přímo do telefonu. Pro případy, kdy nelze sledovaný prostor online sledovat lze aktivovat detekci pohybu. Pokud kamera zaznamená pohyb, může pořizovat na sebe navazující 14s videa na microSD kartu, kterou lze vložit do kamery (až 32GB). Záznamy na kartě lze zpětně prohlížet i na telefonu a stahovat do něj. Kamera při pohybu může i odeslat na předvolené emailové adresy několik fotografií. Aby uživatel byl okamžitě upozorněn na pohyb před kamerou, zařízení odesílá do telefonu i tzv. notifikace s možností prohlédnutí popř. stažení fotografií. Kamera je vybavena 23 infra diodami, které dokáží osvítit celou místnost. Přepínání je automatické.
... ELEKTROKAMERA ...
Kamery speciální
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.

Ceny výše uvedených speciálních kamerových systémů z naší nabídky Vám rádi sdělíme na požádání.
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220
V případě zájmu o montáž kamerových systémů nás prosím kontaktujte .