Václav Tržický
Fotopasti jsou ideálním sledovacím zařízením pro střežení odlehlých objektů bez dosahu telekomunikačních, případně elektrických přípojek. Když je v blízkosti kamery detekován pohyb vestavěným PIR detektorem, fotopast automaticky uloží snímky ve vysokém rozlišení (až 12mpx) a odešle je na váš mobilní telefon (jako MMS zprávu) nebo na zadanou e-mailovou adresu.Fotopast je odolná vůči povětrnosti a je vybavena úchyty na strom. Kameru lze napájet jak z vnitřních baterií tak z externího adaptéru 6VDC. Fotopast je dále vybavena mikrofonem, LCD displejem ke konfiguraci a přehrávání, slotem pro SD kartu (max. 32GB) a slotem pro SIM kartu.
GSM kamery umožňují přímé připojení kamery na mobilní GSM (datovou GPRS/EDGE) síť. GSM kamery jsou určeny pro monitorování vzdálených lokalit, kde je dostupný pouze GSM signál. GSM kamera je vybavena slotem pro SIM kartu. Na GSM kameru je možno připojit alarmové čidlo, které při sepnutí aktivuje kameru a ta odešle obraz na zadaný e-mail, uloží obraz na FTP server a odešle navolenou SMS zprávu na mobilní telefon. GSM kamery také umožňují periodické odesílání obrázků na e-mail a ukládání na FTP server v nastaveném časovém intervalu. Po vytočení tel. čísla GSM kamery obdržíte na mobilní telefon MMS zprávu s obrazovou přílohou aktuálně sejmutého obrazu z kamery.

FORESTCAM LS870 - fotopast bez GSM modulu
FORESTCAM LS880 GSM-GPRS - posílání MMS - GPRS
FORESTCAM LS880 GSM-GPRS - posílání MMS - GPRS b
Fotopast 5310MM - 12 M přísvit MMS
Fotopast UM 535 Panda - posílání MMS - GPRS
Fotopast UV 535 Panda
Fotopast UV 565 - Ukládá na SD
Fotopast UV 565 - Ukládá na SD
Nová a moderní fotopast bez GSM modulu FORESTCAM LS870 a UV 565 - Ukládá na SDVás zaujme nejenom svým zhledem a kompaktností, ale především svou funkčností a důmyslným návrhem. Vysoké krytí IP65 předurčuje použití v nejnáročnějších podmínkách. Vestavěná LCD obrazovka na čelní straně umožní dokonalé zamíření fotopasti. Zárukou kvalitních záznamu je 12Mpx rozlišení fotografií a rozlišení videa v normě 1080p se zvukem. Dosah neviditelného nočního osvitu IR diod 940nm je 15 metrů.
Fotopast 5310MC - neviditelný přísvit 940nm, dosvit na vzdálenost 14 m, po stránce výkonu totožná s dražším modelem Ltl Acorn 5310MM,je osazena "pouze" bateriovým modulem a postrádá funkci GSM brány, po zakoupení samostatného celku GSM brány pro modely Ltl Acorn 5210M-série ji můžete rozšířit, dokážete tak odesílat pořízené snímky na mobilní přístroj, jako MMS nebo na emailový účet, výběr z počtu rozlišení fotografií a to až 12 megapixelů, systém 3 PIR senzorů, které pokrývají úhel 100° a zkracují potřebnou dobu spouště na pouhých 0,2 sekundy, GSM brána není integrována do těla fotopasti a dá se během krátké doby odepnout, v případě, že vlastníte pouze bateriový modul, můžete ho nahradit za GSM bránu, podpora časosběrné funkce pro periodické pořizování fotografií a video sekcencí, podpora nahrávání video sekvencí součastně s pořízením fotografie, nastavitelné heslo pro ochranu proti zneužití, fotopasti lze přiřadit 4-místný kód, který se otiskne na snímek pro lepší orientaci mezi snímky v případě, že vlastníte více fotopasti.

Souprava fotopasti 5310MM a GSM modulu Vám umožní odesílat pořízené obrázky jako MMS na mobil nebo do vaší e-mailové schránky, další předností je možnost současného pořizování foto i videozáznamů, možnost časosběrné funkce pro monitoring velkých ploch nebo průběžný záznam probíhajícího děje, fotopast může být zakódována proti zneužití a při nasazení více fotopastí můžete jednotlivé přístroje pojmenovat podle místa nasazení, postranní pohybová PIR čidla zkracují dobu odezvy hlavního PIR, extrémě kvalitní fotografie a videa díky 12 MP senzoru, reakční doba fotopasti díky postraním PIR čidlům jepouze 0,2 vteřiny.

Fotopasti bez GSM
Fotopasti s GSM
Fotopast FORESTCAM LS880 vybavená GSM/GPRS modulem a FORESTCAM LS870 fotopast bez GSM modulu pro okamžité odeslání snímků v rozlišení 800x600 na email nebo mobil jako MMS. Vysoké krytí IP67 předurčuje použití v nejnáročnějších podmínkách. Vestavěná LCD obrazovka na čelní straně umožní dokonalé zamíření fotopasti. Zárukou kvalitních záznamu je 12Mpx rozlišení fotografií a rozlišení videa v normě 1080p. Dosah neviditelného nočního osvitu IR diod 940nm je 15 metrů.

Nová fotopast od prémiové značky UOVision Fotopast UM 535 Panda má zcela neviditelný osvit až 12 M, zasílání MMS, GSM modul, senzor 6 MPix, video VGA, SD karta až 16 GB, 8 x AA baterie, jednoduchá obsluha, robustní provedení, PIR senzor, záznam na SD kartu. Dodává se i levnější verze bez GSM modulu.
Využití fotopasti
  • Myslivci - sledování zvěře
  • Hlídání chaty, chalupy
  • Sledování zaparkovaného auta
  • Sledování sadu
  • Policie - ostraha skládek
  • Venkovní i vnitřní zabezpečení obecně
Další speciální kamery najdete na stránkách EZS od firem Jablotron a Paradox.


Foto
Foto
Fotopast 5310MC - 12 M přísvit

... ELEKTROKAMERA ...
Kamery speciální - Fotopasti
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.

Ceny výše uvedených speciálních kamerových systémů z naší nabídky Vám rádi sdělíme na požádání.
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220
V případě zájmu o montáž kamerových systémů nás prosím kontaktujte .