Systém Jablotron JA-80 je prověřený bezdrátový systém, určený k ochraně objektů. Je dělitelný podle potřeby na 2 sekce, které může ovládat až 50 uživatelů (umožňuje připojení až 50 bezdrátových zón, nebo 10 drátových vstupů na základní desce, až 30 vstupů s moduly JA-82C). Pomocí SMS může hlásit příchod a odchod uživatelů do objektu. Bezdrátové prvky jsou napájeny lithiovými bateriemi, které mají dobu životnosti cca 3 roky a komunikují spolu kryptovaným protokolem v pásmu 868MHz.


Všechny klávesnice systému obsahují čtečku bezdotykových identifikačních čipů a mají zabudovaný LCD displej, který poskytuje přehledné informace o stavu systému. Systém je certifikován podle ČSN EN 50131-1 do stupně 2 (nízká až střední rizika). Je vhodný pro obytné prostory, obchody, kanceláře, sklady, apod. Může hlásit vloupání, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Václav Tržický
Ústředna JA-80 má  má vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO. Je vybaven 1GB paměťovou kartou pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd.. Také lze ovládat systém dálkově mobilním telefonem (zavoláním a použitím klávesnice telefonu jako vzdálené klávesnice systému nebo pomocí SMS instrukcí). 2 různé funkce lze v domě dálkově ovládat pouhým prozvoněním (zdarma) z autorizovaných mobilních telefonů - např. otevírat garáž, zapínat světla. Servisnímu technikovi umí GSM komunikátor předávat technické reporty (vybité baterie, poruchy napájení apod.). Při komunikaci na pult centrální ochrany se předávají veškeré informace formou IP protokolu. Připojením hlasové jednotky SP-02 může v případě potřeby uživatel poslouchat co se v domě děje (možná oboustranná komunikace).
Systém OASiS 868 MHz
Roky vyzkoušený zabezpečovací systém, na který se můžete spolehnout! Ale také s ním pohodlně ovládat domácnost!

... ELEKTROKAMERA ...
JABLOTRON 80 OASiS
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
                       V případě zájmu o montáž zabezpečovacího systému nás prosím kontaktujte .

Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220