Snadné ovládání
Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Přístupové moduly jsou vybaveny RFID čtečkou popř. podle modelu klávesnicí i displejem. K modulům se připojují ovládací segmenty, které s jednoduchou logikou semaforu umožňují snadné ovládání sekcí, výstupů, tísňových volání a zobrazování stavu systému. Díky ovládacím segmentům zobrazujícím zelenou a červenou signálkou přehledně stav jednotlivých sekcí a výstupů je JABLOTRON 100 přehledný pro každého uživatele. Systém se ovládá stiskem příslušného segmentu a verifikuje zadáním kódu nebo přiložením RFID karty nebo čipu.
Nadčasový design
Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.

Dostupný odkudkoliv
Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Skutečné bezpečí
Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON.

První 3 měsíce navíc zdarma!

Celková ochrana za cenu jediného šálku kávy denně!
Systém Jablotron JA-100 je nový revoluční drátový (sběrnicový) a bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Je dělitelný podle potřeby na 15 sekcí, které může ovládat až 300 uživatelů (umožňuje připojení až 120 bezdrátových nebo sběrnicových zón). Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém umožňuje až 32 programovatelných výstupů, čímž se hodí i k domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem). Má vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo až 4 středisky PCO.Má paměť s kapacitou 1GB pro uchovávání událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků. Certifikace pro stupeň 2 dle EN50131.
Systém je pro koncového zákazníka neprodejný.Prodej se realizuje prostřednictvím certifikovaných montážních firem Jablotronu,včetně odborné instalace.
Ukázková videa o JA-100 lze shlédnou zde.
Václav Tržický
Jak alarm funguje

zdroj: JABLOTRON
JABLOTRON 100 - Alarm s revolučním ovládáním

zdroj: JABLOTRON
Ovládání pomocí on-line samoobsluhy

zdroj: JABLOTRON
Ovládání JA-100 je řešeno dálkově, kartou a klávesnicí, která je osazena rozšiřujícími segmenty s tlačítky. Žádné složité hledání v menu, když chci např. zavřít žaluzie, zajistit určitou část objektu, nebo zapnout závlahu.
JA-120PC PIR s kamerou
Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

... ELEKTROKAMERA ...
JABLOTRON 100
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
                        V případě zájmu o montáž zabezpečovacího systému nás prosím kontaktujte .

Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.

Ceny typových instalací EZS JABLOTRON 100 najdete na stánce CENÍK instalací.
Ceny typových instalací EZS z naší nabídky najdete na stánce CENÍK.
Nová designová řada PIR detektorů
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220
Nové termostaty a příslušenství pro JA-100