Václav Tržický
V rozlišení standard 2 Mpix (1920x1080) dokáže nahradit až šest VGA kamer VGA (640 × 480px)
Maximální rozlišení 10 až 12 Mpix (4000x3000 pixelů) - závisí na propustnosti sítě
Videoanalýza přímo v kameře
Vysoká snímkovací frekvence
Možnost kombinace s AHD kamerami (možnost vytvoření hybridního systému)
Bezdrátové připojení přes WiFi
K vybudování IP kamerového systému lze využit kabeláž stávající počítačové sítě (LAN / Internet)
Možnost dálkového nastavení IP kamery po síti, včetně dálkového ovládání PTZ (Pan/Tilt/Zoom).
Každá IP kamera má v sobě software pro web server, FTP server, FTP klienta a e-mailového klienta.
Můžete spravovat a sledovat živé záběry ze standardního webového prohlížeče z jakéhokoli počítače.
Možnost napájení přes Ethernet
Možnost přenosu i zvuku z kamery
Komunikační rozhraní RJ-45 10M/100M Ethernet
V posledních letech zaznamenaly IP kamery velice rychlý rozvoj. Moderní bezpečnostní kamerový systém založený na digitální technologii. Obraz je zpracován přímo v kameře a v digitální formě přenášen k uživateli nebo na záznamové zařízení. Nejlepší bezpečnostní IP kamery mohou mít rozlišení až 12 Mpix (Nejrozšířenější jsou 1,3 až 3 Mpix - Full HD), což je mnohem lepší rozlišení než nabízí jiné kamerové systémy (kvalita jako dnešní digitální fotoaparáty). Na trhu jsou již i zařízení s ultravysokým rozlišením větším než 20MPix.

Velkou výhodou je možnost využití stávajícího rozvodu počítačové sítě a přenosu obrazu více kamer po jediném kabelu. Při návrhu kamerových systémů založených na IP technologii je nutno dbát na dostatečnou propustnost počítačové sítě. Pro rozsáhlé systémy s větším množstvím kamer je nutné počítačovou síť pro IP kamery dimenzovat na rychlost 1GB/s, popřípadě navrhnout samostatnou datovou síť. Tím se zaručí dostatečná rychlost také s ohledem pro případné rozšíření kamerového systému.V místech kde je obtížné instalovat kabeláž nebo pro překonání prostoru mezi budovami je možné připojit IP kamery dálkově  pomocí WiFi připojení.
DS-2CD řada 6332-62-C2F 3 - 12 MPix
Typ DS-2CD řada 2010-42
DS-2DE4582 PTZ kamera
B55-10Mpix
WFB-100Ae-1Mpix,FB-130Np-1,3Mpix
E38 - 2MPIX
Standardní kamery BOX s rozlišením 1 12Mpix nabízejí pokročilou technologii zpracování obrazu. Díky libovolné kombinaci s dodávanými varifokálními objektivy poskytují nejvyšší flexibilitu výsledného kompletu pro každou situaci (Barva 0,005Lux, čb 0,0005Lux). Jsou vhodné pro vnitřní i venkovní prostory, kde jsou umístěny do kamerového krytu s vyhříváním a krytím proti vodě. Některé kamery jsou vybaveny mikrofonem, umožňujícím obosměrný audio přenos, funkce SMART detekce obličejů, čtení SPZ, Codec, VQD, Face a audio detection, alarmový vstup, záznam na MicroSD/SDHC/SDXC kartu až 64GB napájení 24VAC / 12VDC.

Barevná IP box WiFi kamera s rozlišením 1,3 Mpix (1280 x 800). Kamera je vybavena mechanickým IR filtrem, automaticky řízenou clonou i mikrofonem.
Jednodeskové modely kamer CUBE pro vnitřní prostory s rozlišením až 1,3Mpix3Mpix, jsou díky nízké ceně dosti rozšířené. Model s integrovaným objektivem poskytuje rozlišení obrazu VGA, model s výměnným objektivem CS nabízí až megapixelové rozlišení.
Kompaktní IP kamery  v rozlišení 1,3Mpix8Mpix nabízejí integraci kamery, objektivu, IR přísvitu a kamerového krytu do jednoho funkčního kompaktního celku. Vlastnosti mají již nastaveny přímo z výroby a není u nich možná změna parametrů. (U některých je možné nastavení objektivu). U těchto kamer je proto velice důležité dbát při jejich výběru na parametry a vhodnosti jejich použití. Některé modely jsou určené pro vnitřní jiné pro venkovní použití. Většina těchto kamer bývá vybavena infračervenými LED diodami (přísvitem např. s dosahem až 20 - 40m) pro noční vidění.
IP FIXED DOME kamery v rozlišení 1,3Mpix8Mpix, neboli stropní kamery jsou kompaktní kamery umístěné v průhledném kopulovitém krytu, zamezujícím případnému poškození útočníkem a díky kompaktnímu designu se těžko strhává ze zdi. Průhledný kulovitý kryt má navíc tu výhodu, že ve některých provedeních na první pohled nepoznáte (kryt antivandal je z polykarbonátu), kterým směrem je kamera namířená. Kabeláž lze zabudovat při instalaci tak, že není přístupná. Kamery dodávané jak pro vnitřní tak pro venkovní použití a jsou vhodné na zvláště exponovaná místa, chodby, obchody, venkovní prostory a pod.
DS-2CD řada 2110-2142 1,3 - 4MPix
DS-2CD řada 2300
SPECIÁLNÍ Fisheye IP kamera s rozlišením 3 až 12MPix. s funkcí MULTI zobrazení, virtuální PTZ, DWDR, micro SD/SDXC, IR přísvitem.
Vnitřní 10 Mpix fish-eye dome IP kamera s "rybím okem" (horizont.180°), která při montáži na strop umožňuje perfektní přehled situace všemi směry (360°!). Poplachový vstup/výstup 1/1, obousměrné audio a slot pro mikro SD kartu.
IP kamery PTZ jsou vysokorychlostně polohovatelné s možnosti otáčení v rozsahu 360° pro trvalý provoz v režimu den/noc. Pohyb kamery je ovládán na dálku ze speciální ovládací klávesnice, nebo na sledovacím programu v PC. Tento systém také umožňuje ukládat do paměti zvolené pozice. Na tyto pozice pak může být kamera rychle směrována a to nejen uživatelem, ale také například sepnutím vybraného zařízení, jako magnetický dveřní kontakt nebo pohybový detektor (možnost napojení na EZS systém).Díky vysoké citlivosti snímačů s rozlišením až 1,3Mpix3Mpix, dosahují kvalitní obraz při náročných světelných podmínkách 0,01 a 0,005 luxu.
DS-2DF řada 8223-36


  • Standartní kamery
  • Kompaktní kamery
  • Pevné DOME kamery
  • Polohovatelné vnitřní PTZ DOME kamery
  • Polohovatelné venkovní PTZ SPEED DOME kamery
  • Deskové kamery
  • Skryté kamery
  • Speciální kamery
V naší nabídce IP kamer jsou:
Možnost záznamu na Micro SD/SDHC/SDXC, slot pro karty do 128GB
Integrovaný laser IR přísvity s dlouhou životností od 15m do maximální vzdálenosti 500m (U venkovní PTZ)
Trojitá expozice scény (WDR) realné barvy, extrémně vysoká dynamika
Alarmové vstupy a výstupy (PTZ kamery)
Venkovní PTZ DOME kamery provoz od -40 °C – 65 °C
Panoramatické a FISHEYE
DS-2CD2810,2820 1,3 - 2 MPix
KCM-5211-4Mpix
E38 - 2MPIX
DS-2CD2232 3MPix
I96 - venk., SD, 2 Mpix
DS-2DF řada 8223-36 2 -3 MPix
DS-2CD řada 2300 1,3 - 4 MPix
DS-2CD řada 2110-2142 1,3 - 4 MPix
E12A-3 Mpix
WFB-100Ae-1Mpix,FB-130Np-1,3Mpix
Další nabídku speciálních IP kamer naleznete na stránkách speciální kamery.Vlastnosti IP kamer
Další možnosti některých kamer
... ELEKTROKAMERA ...
IP kamery
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.

Ceny výše uvedených speciálních kamerových systémů z naší nabídky Vám rádi sdělíme na požádání.
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220

V případě zájmu o montáž kamerových systémů nás prosím kontaktujte .