Alarmy z těchto systémů umožňují propojení na technologii pro monitorování střeženého prostoru pomocí audia a videa na váš mobilní telefon, nebo pult PCO bezpečnostní agentury. Na tyto systémy lze také připojit požární detektory, venkovní infrazávory a ploty, ovládání žaluzií oken, otevřít vjezdová nebo garážová vrata, zapnout osvětlení, zavlažování, propojení s kamerovým systémem a třeba si zapnout saunu nebo ohřev bazénu, když jedete domů z hor, ze zaměstnání a pod. Systémy také umožňují dálkové zjištění teploty, měření spotřeby elektrické energie, včetně prohlížení jejich historie na týdny zpět.
Nabízíme kompletní služby od zabezpečení malých a středních objektů (rodinné domy, kanceláře, obchody) až po rozsáhlejší firemní aplikace. Veškeré instalované prvky jsou certifikovány a homologovány příslušnými zkušebními ústavy a splňují náročná kritéria.
Václav Tržický
 Abychom Vám usnadnili co nejlepší výběr, připravili jsme pro vás na následujících stránkách zběžné představení těchto systémů.
 U některých i předběžné cenové kalkulace. Ceny se ale mohou lišit, jelikož každá instalace zabezpečovacího systému je zcela individuální. Každé prostory, které chceme zabezpečit mají jiná specifika, složitost instalace a množství použitého materiálu a odpracovaných hodin. 
Pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější kamerový systém.Před konzultací s naším montážním technikem  je nejprve vhodné si ujasnit, co od kamerového systému očekáváte. Nabídku pro Vás vypracujeme zdarma.

                     V případě zájmu o montáž zabezpečovacího systému nás prosím kontaktujte .

Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.

Používáme pouze výrobky od české firmy JABLOTRON a kanadské firmy  PARADOX, které patří mezi absolutní špičky ve svém oboru.


... ELEKTROKAMERA ...
EZS Elektronické zabezpečovací systémy
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
Zabezpečovací systémy. Instalace zabezpečovacích systémů. Montáž zabezpečovacích systémů.

ELEKTROKAMERA
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220