Nabídku můžeme rodělit do několika kategorií:
Elektronické přístupové systémy nahrazují klíče a umožňují komunikovat, řídit a kontrolovat vstup osob do různých objektů, např. bytových domů, rodinných domů, komerčních prostor, administrativních budov  a jejich pohyb v nich, na základě určených práv přístupů.mohou evidovat informace o průchodech jednotlivých osob nebo zaměstnanců. Lze také jednotlivým  osobám nebo zaměstnancům zamezit vstup do části budovy, ale také dveře automaticky nastavit na volný průchod - dveře budou odemčeny pro volný průchod. Veškerá nastavení přístupového systému se provádí softwarově, tedy z pohodlí kanceláře, domova. Systémům zabezpečení, které plní tento úkol se říká elektronické vstupní systémy (EVS).
Václav Tržický
SF101 - čtečka otisku prstů
K3 - čtečka karet s klávesnicí
F007-II - čtečka otisku prstů
Čtečky,klávesnice,přístup (ty mohou být autonomní, systémové, biometrické, síťovatelné, bezdrátové, na karty nebo přívěšky)
WL-02NEK1X10 - dveřní audio jednotka 10 tlačítek
WL-02NE1X4
WL-02NEFD
WL-02NE1X6 - dveřní audio jednotka 6 tlačítek
Vstupní audiotelefony pro rodinné domy
AY-Q64 - systémová čtečka s klávesnicí
READER EM CR1 - čtečka karet EM
AY-Q12 - čtečka karet EM
R3 - čtečka karet EM
BC-2000 ) W3-C možnost propojení dvou čteček
FP reader USB - čtečka otisků prstů
V naší nabídce máme výrobky firem SEBURY, Rosslare Enterprises Ltd., ABB GENWAY XIAMEN ELECTRICAL EQUIPMENT CO.,LTD., VAT-TEC, VARIANT plus, spol. s r.o., WRT - Shenzen HuiRuiTong Electriccal Aplpliance Co., Ltd, ZKSoftware Inc. a jiné.

Audio systém GENWAY je spolehlivý levný a maximálně jednoduchý systém pro komunikaci mezi návštěvníkem a uživatelem rodiného domku.
Venkovní dveřní audiojednotka s vyzváněcími tlačítky. Jednotka je určena pro zápustnou montáž a BOX na zapuštění je součástí dodávky. Výstup pro zámek je určený pro zámky s momentovým kolíkem. 
WL-02NE1X2 - dveřní audio jednotka 2 tlačítka
WL-02NEFC
WL-02NEFC
AUDIOTELEFONY PRO VÍCEPODLAŽNÍ DOMY
WL-02NEFC

Audio sytém GENWAY se používá tam kde je potřeba spolehlivý a levný systém pro prakticky neomezený počet užívatelů/bytů.
Tyto systémy se používají v panelových domech a kancelářských budovách a všude tam kde je požadavek na rozlišení většího množství uživatelů.
WL-02NEFC
WL-02NEFC
WL-02NEFC
WL-02NEFD

WL-02NE1-2
WL-02NE1-4
Maximální délka kabelů je 100 m. Dveřních jednotek v systému může být maximálně 1.
Maximální délka kabelů je 100 m. Dveřních jednotek v systému může být maximálně 1.
READER EM CR21-mini - čtečka karet EM
Po přiložení karty dojde k autorizaci karty a potvrzení / odmítnutí vstupu. Pro komunikaci s modulem ACM12 je možné použít pouze formát Wiegand 26 bitů.


SCR100 - síťová čtečka
W1-A - klávesnice se čtečkou
Kontrola přístupu slouží k omezení vstupu osob do určitého prostoru - objektu, místnosti nebo třeba zařízení. Lze použít různé stupně kontroly přístupu, pomocí kódu, EM karty, otisku prstu, popřípadě různé kombinace těchto metod. Zařízení pro kontrolu mohou pracovat samostatně, nebo systémově.
BT-003 - EXIT tlačítko METAL (odchodové)
Čtečky otisku prstů pro rodinné domy nebo kanceláře. Skvělé řešení pro vstup, bez nutnosti používat klíč nebo bezdotykovou kartu. Různé rovedení umožňuje jak vnitřní, tak i venkovní instalaci. Čtečka je určena pro použití v instalacích, kde není velká frekvence průchodů v krátkém časovém úseku. Autorizace je možná otiskem prstu nebo kartou. K nastavení (např. u čtečky SF101) slouží SW, se kterým lze nastavení včetně otisků prstů kopírovat z jedné čtečky do dalších čteček prostřednictvím USB.
Pro propojení zdroje a dveřního zámku použijte vždy samostatné vodiče dostatečného průřezu!4
2
2
Zdroj zálohovaný v boxu
PS-BOX-13V2A7Ah
230V / 13,8V / 2A
Zdroj nezálohovaný
PS-DIN-15V4A
MA300 - čtečka otisku prstů + SW zdarma
MA300
SF101
FP reader USB
F007-II  

K3
BC-2000
W3-C
W1-A
AY-Q64
AY-Q12
    READER
EM CR21-mini
READER
MF CR1
W2 - čtečka karet EM
W2
   SCR100
síťová čtečka
BT-003 EXIT tlačítko

         R3
čtečka karet EM

Venkovní i vnitřní použití, 2 režimy - autonomní / systémový pro DGP EVO + ACM12, SW prostřednictvím LAN, 1500 karet/otisků, autorizace otiskem prstu nebo kartou, výstup 1 x relé NC/NO
Autonomní biometrická čtečka otisku prstů, venkovní/vnitřní prostředí, programování dálkovým IR ovladačem, paměť max. 1000 otisků, výstup: RELÉ NC/NO, hlasitý poplach tamper, možnost připojit odchodové tlačítko.
Venkovní i vnitřní použití, režimy autonomní/systémový, pro DGP EVO + ACM12 nebo jiné kompatibilní systémy, nastavení a přiřazení otisků pomocí 2 tlačítek nebo přes USB a PC, nastavitelná citlivost snímače otisků, přepisování nastavení z jedné čtečky do druhé pomocí PC, čtení karet 3 - 8 cm, karta EM 125 kHz, výstup 1 x relé NC/NO, provedení kov/plast.

Čtečka otisků prstů, připojuje se k PC prostřednictvím USB, spolupracuje s SDK knihovnami, slouží k zadávání otisků do docházkových terminálů a čteček otisků prstů, které umožňují připojení k PC, černý plast, rozměr š 55 x v 85 x h 65 mm. 

WL-02NEK1X10
WL-02NE1X6

Provedení:
  • 1x2
  • 1x4
  • 1x6
  • 1x8
  • 2x6
  • 2x8
Provedení:
  • 1x10

SYSTÉMOVÉ
AUTONOMNÍ
Autonomní kódová klávesnice v provedení pro vnitřní i venkovní použití s možností trvalého odkódování/zakódování. Výstupní signál ze čtečky může být v provedení relé. Pro obsluhu dveří je možné dále využít vstup pro odchodové tlačítko.
... ELEKTROKAMERA ...
Elektronické vstupní systémy - EVS
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
Vstupní systémy. Instalace vstupních systémů. Montáž vstupních systémů.

V případě zájmu o montáž vstupních systémů nás prosím kontaktujte .

Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.

Ceny výše uvedených vstupních systémů z naší nabídky Vám rádi sdělíme na požádání.
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220