Václav Tržický
DIGIPLEX EVO 192
DIGIPLEX EVO192
DIGIPLEX EVO HD
DIGIPLEX EVO ústředna je určena pro střední a velké objekty do maximálního počtu 192 zón a 8 podsystémů. Jde o plně adresovatelný sběrnicový systém, do kterého lze zařadit až 254 sběrnicových modulů (klávesnice, bezdrátová nadstavba, expandery, PGM výstupy, doplňkové zdroje, posilovač sběrnice, hlasová nadstavba,..) i samostatné sběrnicové detektory BUS. Vedle klasických NC zón s výstupem relé (připojené na vstupy ústředen, expanderů nebo klávesnic) a zón tvořených sběrnicovými detektory (PIR vnitřní i venkovní, magnetický kontakt, detektor tříštění skla, stropní detektor) lze tvořit i bezdrátové zóny připojením bezdrátové nadstavby RTX3 s použitím bezdrátových prvků MAGELLAN.  U EVO192 je instalační program WinLoad.
2x8=16 zón, max. 192 zón, na desce 4+1 P
2x8=16 zón, max. 192 zón, na desce 4+1 P
Uživatel může systém ovládat klasickým způsobem přes klávesnici, pomocí bezdrátových klíčenek, přes čtečku kartami a celou řadou čteček včetně otisků prstu. Kromě zabezpečení je integrovaná nadstavba přístupu, která umožňuje pomocí čteček a karet povolit nebo omezit pohyb osob po objektu. Komunikace je možná přes IP (internet) nebo GSM (mobil). Možnost připojení modulů : SMS - PCS250/250G-GPRS, IP150-LAN/Internet, telefonní linka VDMP3.
Detektory, moduly,klávesnice...
K641-textova-lcd-klavesnice
K35-ikonová-klávesnice
U EZS MAGELLAN je možnost výběru z množství klávesnic, od klasických LED, po textové nebo ikonové, včetně nejvyššího modelu klávesnice pro řady SP/MG/EVO typ TM50, dodávaný v různých barvách. Některé modely mají zabudované ACCESS čteky PROXIMITY, vstupy REX a pro magnet, včetně bezdrátové nadstavby RTX3, umožňující připojit bezdrátové prvky MAGELLAN.
Ikonová klávesnice
Textová klávesnice
TM50 hnědá
TM50 modrá
TM50 zelená
TM50 fialová
TM50 - barevná grafická dotyková klávesnice
Nejvyšší model klávesnice pro řady SP/MG/EVO, grafický dotykový 5" barevný LCD displej 6,4 x 11,2 cm, signalizace všech stavů pomocí ikon a popisů, přehledné a pohodlné ovládání přímo na dotykovém LCD, zobrazení půdorysů objektu se zobrazením stavu čidel, zobrazení Annunciátor - přehledné zobrazení stavu podsystémů a zón. Také se nabízí možnost výměnu barevného rámečku.
FPLATE 100 výměnné rámečky
K641R - LCD ACCESS se zabudovanou čtečkou karet
LCD ACCESS se zabudovanou čtečkou karet
K656-textova-lcd-klavesnice
LCD klávesnice s dotykovými klávesami
PMD85-venkovní-detektor
DG467 Paradome
DM50-dual-pir-detektor
DM70 BUS detektor
NV780 venkovní
Sběrnicové detektory BUS detektory komunikují s ústřednou obousměrně po 4 vodičové sběrnici.
Detektory pro vnitřní použití. Podle provedení mají různé vlastnosti, jako je odolnost vůči domácím zvířatům do cca 40 kg, DUAL PIR senzor, 100% digitální detektor, patentovaná SW ochrana "SHIELD", digitální automatický čítač pulzů a teplotní kompenzace, inteligentní přizpůsobení se prostředí, ovládání vlastností z ústředny, paměť poplachu aj.
Venkovní BUS detektory.
R915-čtečka-karet
R910-čtečka-karet
PGM4 - BUS přídavné PGM
ZX32D - expander 32 vstupů bez ATZ, DIN lišta
NEWARE SECURITY  - software pro uživ. správu ústředen EVO
C704 - přívěšek PARADOX
NV780 venkovní-otevřený
U novější ústředny EVO HD byla bezdrátová nadstavba rozšířena o klávesnice K641LX. Ústředna EVO HD je určena pro připojení technologie "Insight". Pomocí detektoru HD77 je možné využít detekci pohybu v zabezpečeném prostoru a zároveň k tzv. video-verifikaci poplachové zprávy. EVO HD má zesílenou zdrojovou část, zcela nezávislé dobíjení baterie 1,5 A (lze připojit záložní akumulátor až 26 Ah s trafem 80 VA), zesílený AUX výstup na 2 A a podporuje připojení až 4 detektorů HD77 Insight. Instalační program u EVO 192 HD je BabyWare.

... ELEKTROKAMERA ...
EZS ústředny DIGIPLEX EVO
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
V případě zájmu o montáž zabezpečovacího systému nás prosím kontaktujte .

Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220