Je dynamickou společností s tradicí od roku 1990. Patříí k významným dodavatelům alarmů. Její systémy instalují tisíce montážních partnerů a užívají statisíce spokojených zákazníků po celém světě.
Václav Tržický
Nabízíme prověřený a roky vyzkoušený zabezpečovací systémy Jablotron, který vám pomůže zabezpečit byt, dům, garáž, chalupu, obchod, kancelář, sklad, dílnu apod. Alarm Vám může hlásit vloupání, požár, tíseň nebo regulovat topení.Budete mít stálý přehled o dění ve Vaši domácnosti nebo firmě, pomocí internetu nebo mobilu. Přináší nová řešení, která lépe chrání majetek a zdraví našich zákazníků, usnadňují instalaci i každodenní používání našich produktů a zvyšují uživatelský komfort.
JA-80 je roky prověřený bezdrátový systém, který se hodí k ochraně objektů. Od obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů až po dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.
Zcela nový alarm JABLOTRON 100 s převratným systémem ovládání. Alarm umožňuje variabilně využít sběrnicových a bezdrátových systémových prvků. Pružně se přizpůsobí jak nárokům na zabezpečení rozsáhlé firmy, tak potřebám domácností a zároveň zůstává velmi jednoduše ovládaný.

GSM Kamera EYE-02 je bezdrátová bezpečnostní a monitorovací kamera kterou můžete ovládat na dálku mobilem nebo z internetu.
JA-80
JA-100
EYE-02
GD-02-DIN


... ELEKTROKAMERA ...
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Vstupní systémy
Elektroinstalační práce
                            V případě zájmu o montáž zabezpečovacího systému nás prosím kontaktujte .

Provedeme Vám předběžnou kalkulaci ceny, případně domluvíme nezávaznou návštěvu místa budoucí instalace. Po zhodnocení místních podmínek navrhneme nejvýhodnější řešení, které bude splňovat vaše požadavky a provedeme výběr s předběžnou kalkulací cen potřebných komponentů.
Novinky 2016
ELEKTROKAMERA tel: 737 855 934 Václav Tržický Semice 220
Novinky 2017